IPA lövészverseny

21-en neveztek arra a lőversenyre, melyet egyesületünk a ZTE Sportlövész Klub és Kulturális Egyesület Ebergényi úti lőterére szervezett meg október 2-án.

A versenyzőket és szurkolóikat Kisházi Gábor, egyesületünk elnöke, valamint Somogyi Péter IPA tagunk, aki egyben a lövész klub elnöke is, köszöntötte. Somogyi Péter egy rövid, a biztonsági intézkedéseket is tartalmazó ismertetés után bemutatta a légfegyvereket, melyeket a verseny során a résztvevők használni fognak. Mindenkinek lehetősége volt tíz próbalövésre, hogy megismerhesse a légpisztolyt, illetve a légpuskát, majd ezt követően mindkét fegyverrel tíz-tíz értékelt lövést adhatott le.

A dobogós helyezést elért felnőtt versenyzők Decathlon vásárlási utalványt nyertek, a gyerekek pedig valamennyien egy-egy játékkal lettek gazdagabbak.

A program befejezését követően egy kis késéssel megérkeztek a pizzák is, amelyeket kötetlen beszélgetéssel egybekötve, jó hangulatban fogyasztottak el a résztvevők és szurkolóik.

A rendezvényen készült képek a képtárban megtekinthetőek.